Adresa dětského centra Duhový ráj:

Okružní 1, Brno, Lesná, 638 00.

GPS souřadnice: 49°13′15.541″N, 16°37′42.094″E

Jedná se o budovu bývalé telefonní ústředny, která je všem lidem z okolí známá. Pokud přijedete z větší dálky, možná Vám bude hledání chvíli trvat, ale věříme, že úsměv s kterým Vás přivítáme a pohoda,  kterou nabídneme, Vám těch pár minut hledání bohatě vynahradí.

Autem:

Přímo k Duhovému ráji můžete přijet autem. Na křižovatce u plaveckého stadionu Tesla odbočíte směrem nákupnímu středisku Lidl a první odbočkou doleva, pojedete podél autosalónu Škoda. Značky zákazu vjezdu se nelekejte, naši zákazníci mají výjimku, jak ostatně uvidíte pod značkou. Dále minete dům firmy Vema a pojedete až na konec slepé ulice, kde již uvidíte naši budovu spolu s vyhrazenými parkovacími místy. Nebo máte možnost projet skrz čerpací stanici Shell, na níž se dáte doprava (ještě před čerpacími stojany) a následně doleva (do výše zmiňovaného zákazu vjezdu).

MHD:

Dostanete se k nám autobusy: 44, 46, 53, 57, 72, 84. Dětské centrum se nachází cca 50 metrů od zastávky MHD Lesná-nádraží a 100 metrů od železniční stanice Brno-Lesná.  Ze  zastávky MHD nepůjdete přímo k železniční stanici (doleva dolů), ale spíše rovně směrem k naší jednopatrové červené budově.

Mapa:

This post is also available in: Angličtina