Tipy na netradiční vánoční dárky

Každý rodič si občas potřebuje trochu odpočinout, bez ohledu na to, jak moc svou ratolest miluje. Ideálním místem, kde může příjemně zrelaxovat, je dětská kavárna a herna Duhový ráj. Zatímco vy si budete vychutnávat šálek kvalitní italské kávy, vaše děti se vyřádí při různých aktivitách či v mnoha zájmových kroužcích, od výtvarky, přes keramiku až po cvičení. Toto mateřské a mezigenerační centrum nabízí také hlídání dětí, což oceníte obzvlášť teď v předvánočním čase, kdy potřebujete nakoupit dárky pro vaše milované. Jistě nám dáte za pravdu, že chodit s dětmi po obchodech je někdy opravdu za trest. Takto je jednoduše svěříte do dobrých rukou a můžete se v klidu pustit do nakupování.

Dárky pro muže jsou oříšek

Ani v tomto okamžiku ale nemáte ještě tak úplně vyhráno, samotný výběr dárků je totiž pořádný oříšek. Pravděpodobně nejhůře se vybírají dárky pro muže, neboť právě jim bývá dost těžké se zavděčit. Když se začnete nenápadně pídit po tom, co by jim mohlo udělat radost, většinou vás odbudou tvrzením, že všechno mají a nic nepotřebují. Takže to obvykle končí tak, že na ně pod stromečkem čeká klasika v podobě ponožek, pyžama či trenýrek. Zkuste být letos originálnější a vsaďte raději na veselé a legrační dárky, které je jednoduše pobaví. Co třeba vtipné tričko či hrníček se zajímavým nápisem? Potěšíte je ale také různými erotickými a sexy dárky.

A co pro ženy a děti?

To dárky pro ženy se vybírají přece jen o něco snáz. Víc než drahý šperk potěší všechny maminky, babičky a partnerky často obyčejná drobnost, která dá jasně najevo, jak důležité pro nás jsou. Ať už se jedná o krásnou šperkovnici, voňavé mýdlo či přívěsek na klíče ve tvaru srdíčka. To jenom dokazuje, že k tomu abyste udělali radost, nepotřebujete naditou peněženku, postačí vám jen dobře promyšlený nápad.Vánoce jsou ale hlavně o našich nejmenších, o jejich úsměvech a zářících očích. Proto ani dárky pro děti nesmí pod stromečkem chybět. Pořiďte jim dětskou hru, která je zabaví na dlouhé hodiny, užijí si s ní spoustu legrace a třeba se i něco nového přiučí. Pokud si ji navíc zahrajete s nimi, ke spokojenosti jim nebude chybět vůbec nic!